PL | ENG

Wynajem powierzchni

Potrzebujesz sali na spotkanie firmowe, chcesz zorganizować konferencję lub prelekcję na wysokim poziomie w idealnie nadającym się do tego warunkach? Już dziś zrealizuj imprezę każdego typu lub zostań organizatorem targów w jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, które oferuje wynajem miejsc konferencyjnych jak również wynajem sal biznesowych.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego oddaje do Państwa dyspozycji salę kongresową, dwie duże sale konferencyjne, a także 13 małych sali konferencyjnych oraz pokój narad. Oprócz nich polecamy również efektowną część wystawową, jaką tworzy dużych rozmiarów hala, a także skorzystanie z Sali restauracyjnej lub bankietowej.

Centrum jest obiektem wielofunkcyjnym podzielonym na część wystawienniczą i kongresową. Obie części mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub łączyć się w jedną przestrzeń, stanowiącą całość. Takie możliwości oferuje jedynie G2A Arena Jasionka.

Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z naszym Biurem Organizacji Imprez.

SALA WYSTAWOWA

Sala wystawowa to największe pomieszczenie w budynku ukierunkowane na organizację targów, wystaw oraz innych wydarzeń kulturalnych, sportowych związanych z przeznaczeniem obiektu. Sala wystawowa ma 4800 m2 powierzchni na poziomie parteru oraz 2 antresole o powierzchni 1200 m2 każda.
Zobacz salę

SALA KONGRESOWA

Sala kongresowa posiada 872 miejsca siedzące. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technikę i oświetlenie sceniczne. Scena posiada ruchome podesty sterowane elektrycznie (mogą być używane np. przez chór).
Zobacz salęDUŻE SALE KONFERENCYJNE

Pierwsza sala konferencyjna, umiejscowiona
na I piętrze, przeznaczona jest dla 220 osób. Druga sala, umiejscowiona na parterze, przeznaczona jest dla 190 osób. Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji.
Zobacz sale

MAŁE SALE KONFERENCYJNE

G2A Arena posiada 13 małych sal konferencyjnych wyposażonych w projektory i ekrany multimedialne lub monitory 55 - 80” oraz system nagłośnienia. Na poziomie II piętra znajduje się 5 sal konferencyjnych o pojemności 20-30 osób, 3 sale o pojemności 20-50 osób oraz 4 sale o pojemności 10-20 osób.
Zobacz saleSALA BANKIETOWA

Sala bankietowa posiada około 130 miejsc siedzących. Przy Sali znajduje się zaplecze cateringu niezbędne dla obsługi bankietów i imprez. Wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audio.
Zobacz salę

SALA RESTAURACYJNA

Sala restauracyjna może pomieścić do 160 osób. Bezpośrednio przy restauracji znajduje się główne zaplecze kuchenne.
Zobacz salę


Kontakt w sprawie wynajmu

MAGDALENA UNGEHEUER-MOSKWA
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez

sprzedaz@g2aarena.pl
magdalena.moskwa@cwkoperator.pl
+48 17 772 44 16
+48 533 391 412
Plan obiektu

Centrum Wystawienniczo Kongresowe jest obiektem wielofunkcyjnym – część wystawiennicza i kongresowa mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub łączyć się w jedną przestrzeń wystawienniczo-kongresową, stanowiącą całość. Dodatkowo powierzchnia części wystawienniczej umożliwia adaptację pomieszczeń według indywidualnych potrzeb z możliwością tworzenia dowolnych konfiguracji sali.
Zobacz plan obiektu