Śniadania Biznesowe w G2A Arena

VII edycja - 20.11.2018

Tematyka

Wiedza Ekspertów

ŚNIADANIE BIZNESOWE

Tematyka: social media, marketing, employer branding i budowanie marki osobistej

Wymiana doświadczeń, Udany networking

ORGANIZATORZY

PARTNERZY WYDARZENIA

IDEA

20 listopada zapraszamy do udziału w kolejnym Śniadaniu Biznesowym z G2A Arena! Tematyka VII odsłony wydarzenia będzie dotyczyć social mediów oraz budowania wizerunku marki osobistej. Jeśli chcesz poznać tajniki marketingu, dowiedzieć się, jak zmienić Facebook i Instagram w narzędzie pracy oraz jak zbudować markę osobistą – przyjdź do G2A Arena! Zapraszamy na duży zastrzyk wiedzy przydatnej do prowadzenia biznesu. Spakuj plik swoich wizytówek i nawiąż nowe kontakty przy pysznym śniadaniu.

PRELEGENCI

Sławomir Patejuk

Joanna Tymowicz doświadczona koordynatorka kampanii internetowych i specjalistka od budowania wizerunku marek w sieci. W branży działa od 2006 roku, a nowoczesne trendy e- marketingu nie mają dla niej żadnych tajemnic. Od 2014 związana jest z agencją Ideo Force gdzie pełni funkcję Client Service Director. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej. Posiada bogate doświadczenie wynikające z zrealizowanych projektów e- marketingowych. Jest autorką wielu efektywnych strategii marketingowych i media planów oraz artykułów branżowych. W swojej pracy kładzie nacisk na balansowanie działań sprzedażowych oraz wizerunkowych, które mają w efekcie przynosić firmom wymierne korzyści. Jej umiejętności i kreatywne podejście pozwoliły z powodzeniem zrealizować projekty dla wielu znanych marek.

Małgorzata Zamorska

Agata Koman Reporter internetowy. Z marketingiem związana od ponad 3 lat. Realizuje serię transmisji LIVE, które odbywają się na fanpage Search and Solve, w każdą środę o 20:00. Rozmawia z ciekawymi osobami z Podkarpacia. Ważne jest dla niej to, aby każda transmisja niosła WARTOŚĆ dla widza, bo nie sztuką jest włączyć klawisz „Transmisja na żywo”. Sztuką jest ją tak poprowadzić, aby była ciekawa i spełniała założony cel. Agata twierdzi, że dla każdej branży można nagrać taki LIVE, który będzie idealną formą reklamy, na której skorzysta zarówno przedsiębiorca jak i konsument. Współtworzy serię LIVE dla ogólnopolskiej marki Max Kuchnie oraz lokalnej drogeri Madlen.

Szymon Mierzwa Jestem Specjalistą Social Media. Tworzę wizerunki firm, marek i ludzi w internecie. Jestem właścicielem agencji Socialbrand.pl, która obsługiwała m. in. Diverse System, Ultramaszyna i Solartime. Spędziłem niezliczoną ilość godzin na testowaniu możliwości facebooka i instagrama. Na Instagramie zbudowałem ponad 21 tysięczną społeczność.Pracowałem m. in. z Maciejem Orłosiem – Dziennikarzem Nowych Mediów, Sebastianem Kotow – Trenerem Biznesowym i współautorem książek z Brian Tracy, Magdaleną Pawłowską – Expertem Online Marketingu oraz wieloma innymi osobami. Szkoliłem z Social Media takie firmy: TVN, Ceneo, Polsat, Apart, RMF FM i wiele innych. Współpracuję z agencją Social Media Now od Października 2017 roku. W tym czasie przeszkoliłem już ponad 150 fmarek z działań biznesowych na Instagramie.

AGENDA

 • 20.11.2018
 • 8:30 - 9:00
  Rejestracja
 • 9:00 - 9:30
  Śniadanie i networking
 • 9:30 - 10:00
  Panel I: Joanna Tymowicz „Z siecią na pracowników, czyli kreatywny Employer Branding w mediach społecznościowych.”

  Rynek pracy nieustannie ewoluuje. Wraz ze wzrostem znaczenia Internetu, firmy zaczęły go wykorzystywać nie tylko do własnej promocji ale i budowania wizerunku pracodawcy i marketingu rekrutacyjnego. Budowanie atrakcyjnego i wiarygodnego wizerunku to czasochłonne i wymagające zadanie. Jest jednak niezbędne, jeśli chce się odnieść sukces na współczesnym rynku i odnosić sukcesy w rekrutacji pracowników. Podczas mojego wystąpienie opowiem o tym jak wykorzystywać Media Społecznościowe w działaniach Employer Brandingowych.

 • 10:00 - 10:45
  Panel II: Szymon Mierzwa „Ty i Twoja Firma w Social Media”

  Podczas mojej prezentacji opowiem o aktualnych trendach w Social Media. Opowiem o tym dlaczego ważna jest Marka Osobista i jak ją zbudować.

  Jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe oraz w którym momencie działalności wspomóc się agencją reklamową. Kim jest Influencer i jak skorzystać z ich pomocy.

 • 10:45 - 11:00
  Przerwa kawowa
 • 11:00 - 11:30
  Panel III: Agata Koman „Transmisja LIVE na Facebooku, czyli dlaczego musisz mieć własną telewizję.”

  • Dlaczego lepiej zrobić jeden LIVE niż pisać 20 postów.

  • LIVE jako nowoczesna i skuteczna forma reklamy.

  • Po co firmy robią fanpage?

  • Dlaczego warto połączyć LIVE z normalną komunikacją w Social Media.

  • Zaangażuj siebie i innych, a zyskasz dużo więcej.

REJESTRACJA

Koszt uczestnictwa w VII edycji Śniadań Biznesowych wynosi 45 zł brutto. Warunkiem udziału jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego. Opłatę za uczestnictwo można uregulować wyłączniepoprzez płatności online.

PŁATNOŚĆ ONLINE

Formularz umożliwia zgłoszenie uczestnictwa wraz z uiszczeniem opłaty w wysokości 45 PLN brutto za pośrednictwem płatności internetowych. Otrzymanie potwierdzenia drogą mailową równoznaczne jest z pozytywnym ukończeniem procesu rejestracji i przyjęciem zgłoszenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OPŁAĆ

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

G2A ARENA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.

Imponująco prezentuje się bilans pierwszego roku działalności obiektu. W zaledwie 12 miesięcy odbyło się w nim blisko 100 wydarzeń. To u nas zorganizowano m.in: Kongres Robotyczny ERC, Kongres 590, Ekogalę, Forum Europa-Ukraina, Podkarpacką Noc Naukowców, Kongres Kobiet i II edycje kongresu gospodarczego „Business Without Limits”, a także szereg innych ciekawych wydarzeń, konferencji czy spotkań.

KONTAKT

G2A ARENA

Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego CWK OPERATOR Sp. z o.o.

+48 17 772 44 18, 17 772 44 10
Jasionka 953

NASZA SIEDZIBA

CWK OPERATOR Sp. z o.o.
36-002 JASIONKA 953
NIP 1182094667
+48 17 772 44 10

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Milada Canowiecka