IDEA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego przy współpracy z kancelarią Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp.p. serdecznie zapraszają na cykl śniadań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom, przedstawicielom świata biznesu, samorządów i instytucji. Konferencje organizowane w ramach cyklu to znakomita okazja do pogłębienia wiedzy w obszarach istotnych z punktu widzenia aktywności zawodowej, a także wymiany doświadczeń i poglądów między uczestnikami tych wyjątkowych spotkań. Tematyka paneli koncentruje się wokół zagadnień i umiejętności przydatnych w planowaniu i prowadzeniu działalności biznesowej. Inicjatywa ma na celu stworzenie przestrzeni spotkań, w której nasi Goście będą mieli możliwość udziału w merytorycznej dyskusji, zasięgnięcia porady specjalistów, a także nawiązywania nowych i umacniania istniejących relacji biznesowych.

PRELEGENCI

Marcin Lis

Marcin Lis

Radca prawny, Lider Praktyki Podatkowej w kancelarii Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie


Radosław Jarecki

Radosław Jarecki

Radca prawny, Lider Praktyki Korporacyjnej i Prawa Antymonopolowego w kancelarii Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie

Sebastian Horoszko

Sebastian Horoszko

Key Account Manager
w Fabryka e-biznesu Sp. z o.o.Sabina Kamińska

Sabina Kamińska

Coach, trener,
właściciel Przestrzeń Rozwoju Trening Coaching Doradztwo

AGENDA

15 GRUDNIA 2017

8:00 - 11:00

  • 8:00 - 8:30 ŚNIADANIE
  • 8:30 - 9:10 PANEL I (prawno-podatkowy)

Co nas czeka w 2018 roku – 10 kluczowych zmian w prawie i podatkach

Prowadzący: Marcin Lis, radca prawny i Radosław Jarecki, radca prawny

  • 9:10 - 9:50 PANEL II (marketing i social media)

Biznes Online - błękitny ocean pełen rekinów

Prowadzący:  Sebastian Horoszko, Key Account Manager

  • 9:50 - 10:20 PANEL III (umiejętności miękkie)

Ludzie są kluczem do sukcesu – poznaj skuteczne narzędzie, które pomoże Ci odkryć Twój potencjał lub Zespołu, którym zarządzasz

Prowadzący:  Sabina Kamińska, coach, trener

  • 10:20 - 11:00 NETWORKING / KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Zapraszamy także na kolejne edycje. Więcej informacji wkrótce.

G2A ARENA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.

Imponująco prezentuje się bilans pierwszego roku działalności obiektu. W zaledwie 12 miesięcy odbyło się w nim blisko 100 wydarzeń. To u nas zorganizowano m.in: Kongres Robotyczny ERC, Kongres 590, Ekogalę, Forum Europa-Ukraina, Podkarpacką Noc Naukowców, Kongres Kobiet i II edycje kongresu gospodarczego "Business Without Limits", a także szereg innych ciekawych wydarzeń, konferencji czy spotkań.

G2A Arena to biznesowe serce regionu, blisko Rzeszowa – 10 min. od ścisłego centrum stolicy województwa oraz w sąsiedztwie Portu Lotniczego „Rzeszów – Jasionka”. Obiekt usytuowany jest w pobliżu dwóch ważnych dróg krajowych: DK9 i DK19, drogi ekspresowej S19, a także autostrady A4.

REJESTRACJA

Koszt uczestnictwa w III edycji Śniadań Biznesowych wynosi  50 zł brutto.

Warunkiem udziału jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego.

Opłatę za uczestnictwo można uregulować poprzez płatności online lub na miejscu w dniu wydarzenia (płatność gotówkowa).

PŁATNOŚĆ ONLINE

Formularz umożliwia zgłoszenie uczestnictwa wraz z uiszczeniem opłaty w wysokości 50 PLN brutto za pośrednictwem płatności internetowych.
Otrzymanie potwierdzenia drogą mailową równoznaczne jest z pozytywnym ukończeniem procesu rejestracji i przyjęciem zgłoszenia.

PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU

Formularz obejmuje wyłącznie zgłoszenie uczestnictwa. Opłata w wysokości 50 PLN brutto uiszczana jest w dniu wydarzenia w formie gotówkowej.
Otrzymanie potwierdzenia drogą mailową równoznaczne jest z pozytywnym ukończeniem procesu rejestracji i przyjęciem zgłoszenia.

KONTAKT

G2A ARENA

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego

CWK Operator Sp. z o.o.

Jasionka 953
+48 17 772 44 18, 17 772 44 10