IDEA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego we współpracy z  Centrum Medycznym MEDYK  oraz kancelarią Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp.p. serdecznie zapraszają na cykl śniadań biznesowych dedykowanych dyrektorom personalnym i kierownikom działów HR, a także  przedsiębiorcom, przedstawicielom świata biznesu, samorządów i instytucji. Konferencje organizowane w ramach cyklu to znakomita okazja do pogłębienia wiedzy w obszarach istotnych z punktu widzenia aktywności zawodowej, a także wymiany doświadczeń i poglądów między uczestnikami tych wyjątkowych spotkań. Tematyka paneli koncentruje się wokół zagadnień i umiejętności przydatnych w planowaniu i prowadzeniu działalności biznesowej. Inicjatywa ma na celu stworzenie przestrzeni spotkań, w której nasi Goście będą mieli możliwość udziału w merytorycznej dyskusji, zasięgnięcia porady specjalistów, a także nawiązywania nowych i umacniania istniejących relacji biznesowych.

PRELEGENCI

Mariusz Kwolek

Mariusz Kwolek

Radca prawny, Lider Praktyki rynku FMCG i prawa telekomunikacyjnego w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie

Radosław Jarecki

Radosław Jarecki

Radca prawny, Lider Praktyki Korporacyjnej i Prawa Antymonopolowego w kancelarii Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p. z siedzibą w Rzeszowie

lek. med. Katarzyna Skręt

lek. med. Katarzyna Skręt

Specjalista
medycyny pracy
w Centrum Medycznym MEDYK


Sabina Kamińska

Sabina Kamińska

Trener biznesu, Coach ICF,
właściciel Przestrzeni Rozwoju


AGENDA

19 STYCZNIA 2018

8:00 - 11:00

  • 8:00 - 8:30 ŚNIADANIE
  • 8:30 - 9:10 PANEL I - Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych

Umowy o pracę, a umowy świadczenia usług w świetle zmiany przepisów i nowej praktyki organów. Zagrożenia i wyzwania

Prowadzący: Mariusz Kwolek, radca prawny i Radosław Jarecki, radca prawny

  • 9:10 - 9:50 PANEL II - Centrum Medyczne MEDYK

Opieka profilaktyczna nad pracownikami - nowe możliwości w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym i schorzeniom onkologicznym

Prowadzący:  lek. med. Katarzyna Skręt, Specjalista medycyny pracy

  • 9:50 - 10:20 PANEL III - Przestrzeń Rozwoju Sabina Kamińska

Rozwiń Potencjał - MODEL D3 jako skuteczne narzędzie diagnozy kompetencji w kreowaniu ścieżek karier, zarządzaniu talentami, rekrutacji, budowania efektywnych zespołów i innych obszarach HR

Prowadzący:  Sabina Kamińska, trener, coach ICF

  • 10:20 - 11:00 NETWORKING / KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Zapraszamy także na kolejną edycję w lutym 2018 r. Więcej informacji wkrótce.

G2A ARENA

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to nowe, strategiczne miejsce na mapie Podkarpacia, przeznaczone do organizacji KONFERENCJI, KONGRESÓW, TARGÓW CZY WYSTAW. Nasza misja to sukcesywny rozwój i wsparcie szeroko pojętej aktywności biznesowej oraz samorządowej, połączone z promocją technicznych oraz technologicznych walorów Województwa Podkarpackiego.

Imponująco prezentuje się bilans pierwszego roku działalności obiektu. W zaledwie 12 miesięcy odbyło się w nim blisko 100 wydarzeń. To u nas zorganizowano m.in: Kongres Robotyczny ERC, Kongres 590, Ekogalę, Forum Europa-Ukraina, Podkarpacką Noc Naukowców, Kongres Kobiet i II edycje kongresu gospodarczego "Business Without Limits", a także szereg innych ciekawych wydarzeń, konferencji czy spotkań.

G2A Arena to biznesowe serce regionu, blisko Rzeszowa – 10 min. od ścisłego centrum stolicy województwa oraz w sąsiedztwie Portu Lotniczego „Rzeszów – Jasionka”. Obiekt usytuowany jest w pobliżu dwóch ważnych dróg krajowych: DK9 i DK19, drogi ekspresowej S19, a także autostrady A4.

REJESTRACJA

Koszt uczestnictwa w IV edycji Śniadań Biznesowych wynosi  50 zł brutto.

Warunkiem udziału jest rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego.

Opłatę za uczestnictwo można uregulować poprzez płatności online lub na miejscu w dniu wydarzenia (płatność gotówkowa).

PŁATNOŚĆ ONLINE

Formularz umożliwia zgłoszenie uczestnictwa wraz z uiszczeniem opłaty w wysokości 50 PLN brutto za pośrednictwem płatności internetowych.
Otrzymanie potwierdzenia drogą mailową równoznaczne jest z pozytywnym ukończeniem procesu rejestracji i przyjęciem zgłoszenia.

PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU

Formularz obejmuje wyłącznie zgłoszenie uczestnictwa. Opłata w wysokości 50 PLN brutto uiszczana jest w dniu wydarzenia w formie gotówkowej.
Otrzymanie potwierdzenia drogą mailową równoznaczne jest z pozytywnym ukończeniem procesu rejestracji i przyjęciem zgłoszenia.

PATRONI MEDIALNI

KONTAKT

G2A ARENA

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego

CWK Operator Sp. z o.o.

Jasionka 953
+48 17 772 44 18, 17 772 44 10