PL | ENG

Sala wystawowa

Hala targowa jest największym pomieszczeniem kompleksu, w którym można organizować targi, wystawy oraz inne wydarzenia kulturalne i sportowe, związane z przeznaczeniem kompleksu. Sala wystawowa składa się z dwóch poziomów. Parter to 4800 mkw. powierzchni wystawienniczej. Powyżej znajdują się ponadto dwie antresole o powierzchni 1200 mkw każda. Nadziemną część budynku tworzy potężna konstrukcja stalowa tj. 70 tonowy zwornik kopuły w centralnej części oraz 20 kratowych stalowych dźwigarów przestrzennych połączonych płatwiami stalowymi. Całkowita waga konstrukcji stalowej wynosi ponad 900 ton, rozpiętość konstrukcji stalowej wynosi 90x60 metrów.

Wnętrze Sali expo zostało wykończone specjalnym tynkiem akustycznym, co wpłynęło bardzo pozytywnie na własności akustyczne obiektu. W centralnej części kopuły znajduje się stalowa, przestrzenna kratownica, do której można zamocować dodatkowe elementy oświetlenia lub nagłośnienia związane z organizacją imprezy. Masa kratownicy to ponad 13 ton. Ten nowoczesny obiekt został dodatkowo zabezpieczony przez pożarem.

Cała konstrukcja stalowa pokryta została dodatkowo farbą ogniochronną, która w czasie pożaru zwiększa swoją objętość 100-krotnie, wydzielając przy tym gęstą pianę grubości 10 cm zabezpieczając konstrukcję przed działaniem ognia. Przy montażu hali wykorzystano jeden z największych w Polsce dźwigów kołowych o nośności 500 ton i maksymalnej wysokości roboczej ramienia 80 metrów.

Hala targowa w G2A Arena w Jasionce jest odległa o zaledwie 10 km od centrum stolicy województwa podkarpackiego. Rzeszów jest bardzo dobrze skomunikowany z obiektem zarówno transportem publicznym jak i prywatnym. Dynamiczny rozwój G2A Areny w Jasionce sprawia, że odbywa się tu coraz więcej wydarzeń promujących województwo podkarpackie.Kontakt w sprawie wynajmu

MAGDALENA UNGEHEUER-MOSKWA
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez

sprzedaz@g2aarena.pl
magdalena.moskwa@cwkoperator.pl
+48 17 772 44 16
+48 533 391 412
SALA KONGRESOWA

Sala kongresowa posiada 872 miejsca siedzące. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technikę i oświetlenie sceniczne. Scena posiada ruchome podesty sterowane elektrycznie (mogą być używane np. przez chór).
Zobacz salęDUŻE SALE KONFERENCYJNE

Pierwsza sala konferencyjna, umiejscowiona
na I piętrze, przeznaczona jest dla 220 osób. Druga sala, umiejscowiona na parterze, przeznaczona jest dla 190 osób. Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji.
Zobacz sale