PL | ENG

Sala kongresowa

Sala kongresowa w G2A Arena w Jasionce posiada 872 wygodne, miękkie i tapicerowane miejsca siedzące i jest największym tego typu obiektem w regionie. Aby zapewnić gościom niezbędny komfort, wyposażona została w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej klasy sceniczne oświetlenie.

Na scenie znajdują się ruchome podesty sterowane elektrycznie (przeznaczone chociażby dla chóru). Nad sceną, pod sufitem został zamontowany wysuwany ekran o szerokości 10 metrów i wysokości 6 metrów. Ekran współpracuje z wysokiej klasy projektorem, który wyświetla obraz wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu, że na sali znajduje się również kabina do tłumaczeń symultanicznych, można organizować kongresy dla szerokiego grona słuchaczy z różnych stron świata. Pośrodku widocznego u góry balkonu znajduje się tzw. reżyserka, z której można sterować wszystkim, co dzieje się na scenie i na sali. Wnętrze zostało wykończone akustycznymi panelami fornirowymi z naturalnego drewna. Posadzki wykonano z parkietu z drewna dębowego, co nadaje sali ciepła i czyni ją bardziej przytulną. Dębowy parkiet jest gwarancją jakości i trwałości. Obiekt charakteryzuje się również doskonałą akustyką, która pozwala na organizację koncertów. Dzięki dobremu rozplanowaniu przestrzeni (sala posiada niezależne szatnie, toalety i wejście do budynku) możliwe jest organizowanie imprez wyłącznie w tej sali, bez obciążania całego obiektu.

Nasza sala kongresowa jest połączona bezpośrednio z profesjonalnym zapleczem socjalnym dla osób występujących na scenie (w jego skład wchodzą m.in. charakteryzatornia, szatnie, łazienki). Sala kongresowa w G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce to najnowocześniejszy obiekt tego typu w regionie. Rzeszów dzieli od niego zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom organizuje się tu liczne wydarzenia biznesowe i kulturalne, które promują podkarpackie.Kontakt w sprawie wynajmu

MAGDALENA UNGEHEUER-MOSKWA
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez

sprzedaz@g2aarena.pl
magdalena.moskwa@cwkoperator.pl
+48 17 772 44 16
+48 533 391 412
DUŻE SALE KONFERENCYJNE

Pierwsza sala konferencyjna, umiejscowiona
na I piętrze, przeznaczona jest dla 220 osób. Druga sala, umiejscowiona na parterze, przeznaczona jest dla 190 osób. Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji.
Zobacz sale