PL | ENG

Małe sale konferencyjne

Zamieszkujesz Rzeszów i województwo podkarpackie bądź prowadzisz firmę na jego terenie i poszukujesz odpowiedniego miejsca na event? A może chcesz zorganizować wyjezdne spotkanie firmowe? Jeśli interesuje Państwa profesjonalna sala na konferencje, dobrze trafiłeś. Nowoczesne i w pełni wyposażone G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w miejscowości Jasionka, będzie dla Ciebie idealne niezależnie od charakteru spotkania oraz ilości jego uczestników, gdyż dysponujemy salami dostosowanymi pod konkretne wymagania.

Centra konferencyjne, jakimi G2A Arena służy do Państwa dyspozycji to aż 13 małych sal konferencyjnych wyposażonych w projektory i ekrany multimedialne lub monitory 55 - 80” oraz system nagłośnienia. Na poziomie II piętra znajduje się 5 sal konferencyjnych o pojemności 20-30 osób, 3 sale o pojemności 20-50 osób oraz 4 sale o pojemności 10-20 osób. Część kongresową w razie potrzeb większego wydarzenia, łączyć możemy także z odrębną częścią wystawienniczą, tworząc efektowną i jeszcze bardziej przestrzenną całość.Kontakt w sprawie wynajmu

MAGDALENA UNGEHEUER-MOSKWA
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez

sprzedaz@g2aarena.pl
magdalena.moskwa@cwkoperator.pl
+48 17 772 44 16
+48 533 391 412
DUŻE SALE KONFERENCYJNE

Pierwsza sala konferencyjna, umiejscowiona
na I piętrze, przeznaczona jest dla 220 osób. Druga sala, umiejscowiona na parterze, przeznaczona jest dla 190 osób. Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji.
Zobacz sale