PL | ENG

Duże sale konferencyjne

Podkarpackie województwo posiada jedno z najlepszych centrów konferencyjnych w całej Polsce. Jeżeli zatem potrzebujesz dużej sali na konferencje, centrum konferencyjne w miejscowości Jasionka nieopodal miasta Rzeszów sprosta Twoim największym wymaganiom. Oprócz kilkunastu profesjonalnie zagospodarowanych mniejszych sali konferencyjnych, imponującej, ogromnej powierzchni wystawowej oraz sali bankietowej i restauracyjnej, G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego dysponuje dwiema konferencyjnymi salami o większej przestrzeni i pojemności. Pierwsza, największa sala konferencyjna, umiejscowiona na I piętrze, przeznaczona jest dla aż 220 osób. Rozpościera się z niej imponujący widok na pas startowy lotniska Rzeszów-Jasionka.

Druga sala natomiast, umiejscowiona jest na parterze i mieści nieco mniej, bo 190 osób. Obie sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny do organizacji konferencji, tj. projektor, ekrany, sprzęt do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie. Kształt pomieszczeń oraz ściany wykończone panelami akustycznymi zapewniają doskonałą akustykę. Fasada szklana posiada elektrycznie sterowane żaluzje aluminiowe. Cały system multimedialny, oświetlenie, żaluzje fasadowe i nagłośnienie sali konferencyjnych obsługiwane są zdalnie z tableta, co sprawia, że korzystanie z tych systemów w pomieszczeniach jest intuicyjne. Warto zainteresować się miejscem, które oferuje tak wiele na fantastycznych warunkach oraz europejskim poziomie.Kontakt w sprawie wynajmu

MAGDALENA UNGEHEUER-MOSKWA
Specjalista ds. sprzedaży i organizacji imprez

sprzedaz@g2aarena.pl
magdalena.moskwa@cwkoperator.pl
+48 17 772 44 16
+48 533 391 412
MAŁE SALE KONFERENCYJNE

G2A Arena posiada 13 małych sal konferencyjnych wyposażonych w projektory i ekrany multimedialne lub monitory 55 - 80” oraz system nagłośnienia. Na poziomie II piętra znajduje się 5 sal konferencyjnych o pojemności 20-30 osób, 3 sale o pojemności 20-50 osób oraz 4 sale o pojemności 10-20 osób.
Zobacz sale